Srpen 2010

diamond cats

24. srpna 2010 v 9:55 články

Po LuŠtěLa přichází další bomba - Diamond Cats s hitem Showbyznys!

Po fenomenálním úspěchu formace LuŠtěLa tu máme další objev české pop music! Čtveřice dívek Niky, Kristýna, Týnka a Hanka začínala pod názvem 5 Angels, ale díky neshodám v jádru kapely byl někdejší manažer vyhozen a holky pokračovaly dál už pod novým názvem. Je jim mezi devíti a jedenácti lety a pokud máme jako správné kritické médium nevděčně zvolit z dvojice nadějných projektů toho "lepšího", misky vah se prostě samy kloní k Diamond Cats.
Každý, komu vadilo amatérské provedení klipu i muziky si u Diamond Cats přijde na své. Prvotřídní vdeoklip se spoustou efektů, klasickými klubovými scénami, propracovaný hudební podklad a angažovaný text by neměly žádného fanouška moderní muziky nechat na pochybách, že toto je to, na co republika čekala. Oproti LuŠtěLa je video také ve full HD, čímž si děvčata získala i technické nadšence!
Nechejme Michala Davida a další někdejší krále českého showbyznysu ležet ladem, jsou tu Diamond Cats!

ZDROJ:http://nejhudba.cz/po-lustela-prichazi-dalsi-bomba-diamond-cats-s-hitem-showbyznys

nebyla jsem tu

24. srpna 2010 v 9:46 | verča |  omluvy
Ahoj já vim že jsem tu tet moc nebyla protože jsem neměla čas ale taky hlavně jsem byla pryč byla jsem na vesnici u babičky ale tet jsem tu a tak vám jsem dám kde se diamond cats objevily,fotky,možná jsem dám i videa jestly budou nový ale taky konečně po dlouhý době tady bude bleskovka a hádanka ale taky chat semnou a jestly to pude tak i z některou členkou diamond cats ale ten chat semnou se dozvíte nebojte tak zatim ppp vaše verča